najlepsze jest to,że gdyby nie mój młodszy brachol to bym nie miał nicku colos,w którymś momencie gierki online zabrałem mu barbarzynce o tym nicku i później wszystkim ja się kojarzyłem z colosem,na szczeście bo paladyn którego robiłem równolegle do brata barba nazywał się Milusiunio czy jakos tak xD
Gdyby nie to, to byś był znany pod nickiem Milusiunio