d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Jaka Byla Twoja Pierwsza Postac W Diablo 2?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 10 2025 12:50am
A mój brat to taki Kozak, że cały normal przeszedł od tristram barbarzyńca z nogą wirta co otwiera krówki B)


Mój brat grał z ekipą na same pięści, bez broni.
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 10 2025 01:10am
Mój brat grał z ekipą na same pięści, bez broni.


Mój niedoszły szwagier przeszedł grę aż do hella barbarzyńcą bez dawania żadnych statów w siłę :D

This post was edited by Pozdrawiam on Jul 10 2025 01:11am
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 10 2025 02:14am
najlepsze jest to,że gdyby nie mój młodszy brachol to bym nie miał nicku colos,w którymś momencie gierki online zabrałem mu barbarzynce o tym nicku i później wszystkim ja się kojarzyłem z colosem,na szczeście bo paladyn którego robiłem równolegle do brata barba nazywał się Milusiunio czy jakos tak xD
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Jul 10 2025 02:25am
paladin na single player.,soso na battle necie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 10 2025 02:56am
najlepsze jest to,że gdyby nie mój młodszy brachol to bym nie miał nicku colos,w którymś momencie gierki online zabrałem mu barbarzynce o tym nicku i później wszystkim ja się kojarzyłem z colosem,na szczeście bo paladyn którego robiłem równolegle do brata barba nazywał się Milusiunio czy jakos tak xD


Gdyby nie to, to byś był znany pod nickiem Milusiunio :D
Member
Posts: 34,197
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 10 2025 03:07am
najlepsze jest to,że gdyby nie mój młodszy brachol to bym nie miał nicku colos,w którymś momencie gierki online zabrałem mu barbarzynce o tym nicku i później wszystkim ja się kojarzyłem z colosem,na szczeście bo paladyn którego robiłem równolegle do brata barba nazywał się Milusiunio czy jakos tak xD


Gdyby nie to, to byś był znany pod nickiem Milusiunio :D


Tak by pewnie było B)
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 12 2025 04:40pm
Sam taki plakat miałem. Pamiętam jak babcia przyjechała i chciała zerwać. :lol: Jebaniutki był dobrze przyklejony nie udało się jej zerwać. Plakat-Babcia. 1-0
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Jul 13 2025 01:29am
Paladyn.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 13 2025 06:24am
Czarodziejka z kafarem 😂
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll