d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sie Tu Dzialo Przez Ostatnie 15 Lat?
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 233
Joined: Sep 23 2021
Gold: 5,190.00
Jul 9 2025 03:55pm
Wlasnie wygrzebalem verbatima z 2008 na ktorego wypalilem jakies savy d2, teasery d3 i inne cuda, tak byla plytka podpisana. Otworzylem ta puszke pandory na starym laptopie i wiecie co znalazlem? Plik nazwany "zajac16.flv". Masakra. Wrocily wszystkie wspomnienia ze zlotych czasow tego forum. Legendarne uniwersum. Kto pamieta?

Wrocilem tu na chwile jak wyszlo d2r, tylko na trade. Dzialo sie na polskiej sekcji cos ciekawego przez ostatnie 15 lat mojej nieobecnosci? Zostalo cos dodane do listy dram czy skonczyl sie dziki zachod? Sa tutaj jeszcze jakies stare mordki? Maciej, pozer, bojan, ktos tu jeszcze zyje?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 03:58pm
Pozer banned w 2021 roku mając na koncie ponad 100k postów.
Member
Posts: 233
Joined: Sep 23 2021
Gold: 5,190.00
Jul 9 2025 04:02pm
Pozer banned w 2021 roku mając na koncie ponad 100k postów.


Pozer banned? :o Co przeskrobal?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 04:10pm
Pozer banned? :o Co przeskrobal?


Nie wiem, miałem suspa 3 letniego wtedy.

This post was edited by fafnirek on Jul 9 2025 04:12pm
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 9 2025 04:14pm
kapiel w rzece i mieszkanie w namiocie w parku
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 04:16pm
kapiel w rzece i mieszkanie w namiocie w parku


O to, Fifi się kąpał w rzece i spał w namiocie, bo był bezdomnym. I śpiewał do puszki od rompera.
Member
Posts: 233
Joined: Sep 23 2021
Gold: 5,190.00
Jul 9 2025 04:30pm
O to, Fifi się kąpał w rzece i spał w namiocie, bo był bezdomnym. I śpiewał do puszki od rompera.


Jest jakis update listy dram czy cos? Kto to fafnir, syn bojana?

A jest tu jescze zajac16? xd


Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 04:30pm
Jest jakis update listy dram czy cos? Kto to fafnir, syn bojana?

A jest tu jescze zajac16? xd
https://i.ibb.co/n88kBMvs/zajac16.jpg


Jaki syn bojana :rofl:
Member
Posts: 233
Joined: Sep 23 2021
Gold: 5,190.00
Jul 9 2025 04:33pm
Jaki syn bojana :rofl:


sry, fifi* nie fafnir

Bojan pral w rzece, nie wiem moze pral fifiego xd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 04:35pm
sry, fifi* nie fafnir

Bojan pral w rzece, nie wiem moze pral fifiego xd


Fifi aka Vieniu z tamtych lat. Kąpał się w rzece i nagrywał z tego filmiki.
Go Back To Polska Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll