☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Jaka Byla Twoja Pierwsza Postac W Diablo 2?
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 207
Replies: 28
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
firstmurloc
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#11
Jul 9 2025 07:09am
barb ale pierwsza ktora przeszedlem to assasin
poza tym byl juz taki temat
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#12
Jul 9 2025 07:24am
Zabójczyni, pograłem nią do tristram, gdzie mnie wybuchająca krowa zabiła, a była na HC. Potem zrobiłem sorc i dobiłem chyba 74 lvl, to było na singlu, a ona była hybrydą.
Unknown-X
Member
Posts: 13,447
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#13
Jul 9 2025 08:18am
Quote (
cbx1992 @ Jul 9 2025 12:54pm
)
grałeś dopiero po LoD? :o noobek
zatem wychodzi na to ze nec na szkieletory, druida ogrywalem jak juz mialem swoj kąkuter
colos
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#14
Jul 9 2025 08:40am
jak ktoś grał w diablo 2 demo to odpowiedź jest jedna,barbar i się latało na biszbosza bo to chyba jedyny champion był
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#15
Jul 9 2025 11:15am
Quote (
colos @ Jul 9 2025 04:40pm
)
jak ktoś grał w diablo 2 demo to odpowiedź jest jedna,barbar i się latało na biszbosza bo to chyba jedyny champion był :D
Można było tylko grać barbem?
Republika
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold
:
1,962.28
#16
Jul 9 2025 02:51pm
Negromanta na szkielety, pamiętam że jak byłem dzieciakiem to jaralem się tym, że jak będę miał 30 level to pójdę na andariel i ją wskrzeszę, no niestety nie wiedziałem że się tak nie da.
colos
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#17
Jul 9 2025 11:21pm
Quote (
fafnirek @ 9 Jul 2025 19:15
)
Można było tylko grać barbem?
na demówce ta,i z questów tylko kruczyca była
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#18
Jul 9 2025 11:51pm
Paladyn. Pamiętam, że miałem po kilka skillli we wszystko i jak wbiłem 18 level w lut golę to przerzuciłem się na zemstę tuż przed haremem i dostałem kilka razy w pizde.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#19
Jul 10 2025 12:10am
Quote (
Pozdrawiam @ Jul 10 2025 07:51am
)
Paladyn. Pamiętam, że miałem po kilka skillli we wszystko i jak wbiłem 18 level w lut golę to przerzuciłem się na zemstę tuż przed haremem i dostałem kilka razy w pizde.
Też miałem sorc na wszystko, dopiero potem wyczytałem w necie, że takie postacie są do pizdy.
kondes
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#20
Jul 10 2025 12:43am
A mój brat to taki Kozak, że cały normal przeszedł od tristram barbarzyńca z nogą wirta co otwiera krówki
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact