d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Jaka Byla Twoja Pierwsza Postac W Diablo 2?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 9 2025 07:09am
barb ale pierwsza ktora przeszedlem to assasin

poza tym byl juz taki temat
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 07:24am
Zabójczyni, pograłem nią do tristram, gdzie mnie wybuchająca krowa zabiła, a była na HC. Potem zrobiłem sorc i dobiłem chyba 74 lvl, to było na singlu, a ona była hybrydą.
Member
Posts: 13,447
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 9 2025 08:18am
grałeś dopiero po LoD? :o noobek


zatem wychodzi na to ze nec na szkieletory, druida ogrywalem jak juz mialem swoj kąkuter :P
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 9 2025 08:40am
jak ktoś grał w diablo 2 demo to odpowiedź jest jedna,barbar i się latało na biszbosza bo to chyba jedyny champion był :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 11:15am
jak ktoś grał w diablo 2 demo to odpowiedź jest jedna,barbar i się latało na biszbosza bo to chyba jedyny champion był :D


Można było tylko grać barbem?
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Jul 9 2025 02:51pm
Negromanta na szkielety, pamiętam że jak byłem dzieciakiem to jaralem się tym, że jak będę miał 30 level to pójdę na andariel i ją wskrzeszę, no niestety nie wiedziałem że się tak nie da.
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 9 2025 11:21pm
Można było tylko grać barbem?


na demówce ta,i z questów tylko kruczyca była
Member
Posts: 45,830
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 9 2025 11:51pm
Paladyn. Pamiętam, że miałem po kilka skillli we wszystko i jak wbiłem 18 level w lut golę to przerzuciłem się na zemstę tuż przed haremem i dostałem kilka razy w pizde.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 10 2025 12:10am
Paladyn. Pamiętam, że miałem po kilka skillli we wszystko i jak wbiłem 18 level w lut golę to przerzuciłem się na zemstę tuż przed haremem i dostałem kilka razy w pizde.


Też miałem sorc na wszystko, dopiero potem wyczytałem w necie, że takie postacie są do pizdy.
Member
Posts: 34,195
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 10 2025 12:43am
A mój brat to taki Kozak, że cały normal przeszedł od tristram barbarzyńca z nogą wirta co otwiera krówki B)
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll