d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev14445464748218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,140
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 8 2025 06:29am
To ja już wolę szlugę i kawkę.

Ty jestes juz krok od smierci drogi kolegp :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 8 2025 06:40am
Ty jestes juz krok od smierci drogi kolegp :mellow:


Przeżyje ciebie i 2x tyle.
Member
Posts: 9,140
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 8 2025 07:05am
Przeżyje ciebie i 2x tyle.

:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 8 2025 07:06am
:mellow:


Na samych batonikach też długo nie pociagniesz.
Member
Posts: 9,140
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 8 2025 07:07am
Na samych batonikach też długo nie pociagniesz.

Ze swieca bys szukal bardziej pozywnego sniadania drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 8 2025 07:08am
Ze swieca bys szukal bardziej pozywnego sniadania drogi kolego :mellow:


Oszukujesz sam siebie, typie.
Member
Posts: 9,140
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 9 2025 02:16am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku karmelu solonego z kawalkami czekolady popijany kawa o smaku przyprawy dyniowej b)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 9 2025 09:36pm
Dziś na śniadanie szlug & kawa.
Member
Posts: 9,140
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 10 2025 03:37am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku trzesienia pomaranczy jaffa popijany zimna kawa z lodem o smaku solonego karmelu b)

This post was edited by Better_Living_Through_Chemistry on Jul 10 2025 03:37am
Member
Posts: 34,110
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 10 2025 03:54am
Ja dziś skyrnik z borówkami plus kawusia B)
Go Back To Polska Topic List
Prev14445464748218Next
Add Reply New Topic New Poll