d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Garminy - Opinie
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 6 2025 07:59am
a jeansów mi nie kupiłeś :(
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 6 2025 08:02am
a jeansów mi nie kupiłeś :(


zarób będziesz się bardziej cieszył
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 6 2025 08:03am
a jeansów mi nie kupiłeś :(


Ja mam dużo jeansów, chcesz jakieś?
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 6 2025 08:05am
Ja mam dużo jeansów, chcesz jakieś?


a masz jakieś Xl? bo podobno Ty drobny chłopak jesteś :blush:

zarób będziesz się bardziej cieszył



:mellow:
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 6 2025 08:15am
a masz jakieś Xl? bo podobno Ty drobny chłopak jesteś :blush:




:mellow:


chcesz to ci dam zarobić
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 6 2025 09:14am
chcesz to ci dam zarobić


niby jak? :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 6 2025 09:58am
a masz jakieś Xl? bo podobno Ty drobny chłopak jesteś :blush:




:mellow:


A to takich, to nie mam :(
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 6 2025 10:50am
garminy sa kompatybilne z ios. jak rowniez masz aplikacje garmin sledzace i przedstawiajace dane w zrozumialy sposob. mam jakiegos fenixa od zeszlego roku i sie z nim nie rozstaje. co prawda nie sledze aktywnosci fizycznych bo nie jest mi to do niczego potrzebne. ale tetno, ilosc krokow czy spalonych kalorii spoko.ogolnie maja tez swoje problemy te zegarki ale da sie z nimi zyc. najfajniejsze w tych zegarkach jest to ze ladujesz je raz na dwa tygodnie, chyba ze chcesz z ladowaniem slonecznym to wtedy jeszcze rzadziej.
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 6 2025 10:52am
garminy sa kompatybilne z ios. jak rowniez masz aplikacje garmin sledzace i przedstawiajace dane w zrozumialy sposob. mam jakiegos fenixa od zeszlego roku i sie z nim nie rozstaje. co prawda nie sledze aktywnosci fizycznych bo nie jest mi to do niczego potrzebne. ale tetno, ilosc krokow czy spalonych kalorii spoko.ogolnie maja tez swoje problemy te zegarki ale da sie z nimi zyc. najfajniejsze w tych zegarkach jest to ze ladujesz je raz na dwa tygodnie, chyba ze chcesz z ladowaniem slonecznym to wtedy jeszcze rzadziej.


a jakie problemy maja?
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll