garminy sa kompatybilne z ios. jak rowniez masz aplikacje garmin sledzace i przedstawiajace dane w zrozumialy sposob. mam jakiegos fenixa od zeszlego roku i sie z nim nie rozstaje. co prawda nie sledze aktywnosci fizycznych bo nie jest mi to do niczego potrzebne. ale tetno, ilosc krokow czy spalonych kalorii spoko.ogolnie maja tez swoje problemy te zegarki ale da sie z nimi zyc. najfajniejsze w tych zegarkach jest to ze ladujesz je raz na dwa tygodnie, chyba ze chcesz z ladowaniem slonecznym to wtedy jeszcze rzadziej.