pospałem jak nigdy do 11 B)
Ja do 9, babcia mnie obudziła i chciała iść na spacer ze mną. Jutro mówiła, że też pójdziemy, ale chyba już nie będę miał ochoty

ja nie jestem spacerowicz, wolę rower.
This post was edited by fafnirek on Jul 6 2025 05:57am