d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie Zgłupiałem Do Reszty
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 04:06am
Ziomek dużo starszy ode mnie pyta się mnie, czy mu kreski załatwię, a ja na to, że nie mam ochoty jeździć po dilerach i ze skitranym tematem latać po mieście, żeby jemu się zrobiło przyjemniej.
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 5 2025 04:10am
twoja okolica taka piękna :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 04:15am
twoja okolica taka piękna :wub:


Miasto jak każde inne, ale ja to się cieszę, że mieszkam na obrzeżach.
Member
Posts: 30,830
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 5 2025 04:49am
moze by Ci za to odpalił działkę :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 04:56am
moze by Ci za to odpalił działkę :drool:


Ale ja właśnie nie chcę. Zasłaniam się rękami i nogami, żeby nie mieć nic wspólnego z tematem. Specjalnie pousuwałem numery do dilerów, żeby nie kusiło. Zdaję sobie sprawę, że jestem na tyle uległy w tej kwestii, że jak mu już załatwię, to sam będę chciał. Unikam takich osób jak ognia, tylko ten stary ramol mi został, który jest chlejusem na codzień, ale lubi se od święta również przyjebać w nocha. Na chwilę obecną walczę z alkoholem i narkotykami, to są moje demony.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 5 2025 04:56am
I bardzo dobrze, też nikomu nie załatwiam żadnych kresek B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 04:59am
I bardzo dobrze, też nikomu nie załatwiam żadnych kresek B)


Tylko ten stary ramol nie rozumie słowa "nie" i męczy bułę i cały czas coś wymyśla, żeby tylko mnie nakłonić do tego, żebym mu po to pojechał do miasta. A mi się z wiadomych powodów nie chcę. Sam sobie nie załatwi, bo nie ma jak.

This post was edited by fafnirek on Jul 5 2025 04:59am
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 5 2025 05:01am
Tylko ten stary ramol nie rozumie słowa "nie" i męczy bułę i cały czas coś wymyśla, żeby tylko mnie nakłonić do tego, żebym mu po to pojechał do miasta. A mi się z wiadomych powodów nie chcę.


To blokuje takiego typa a na ulicy tylko czesc i tyle 😅 sam sie odciąłem od takiego towarzystwa i mam spokój niech sobie latają porobieni 24h ale bez mojego udziału 🤷‍♀️😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 05:02am
To blokuje takiego typa a na ulicy tylko czesc i tyle 😅 sam sie odciąłem od takiego towarzystwa i mam spokój niech sobie latają porobieni 24h ale bez mojego udziału 🤷‍♀️😋


Ja mam coraz mniej takich kolegów, z czego się cieszę.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 5 2025 05:08am
Ja mam coraz mniej takich kolegów, z czego się cieszę.


Ja też, nie mam zamiaru latać chuj wie gdzie i po co bo jestem porobiony - za stary już na to jestem 🤷‍♀️😅
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll