moze by Ci za to odpalił działkę :drool:
Ale ja właśnie nie chcę. Zasłaniam się rękami i nogami, żeby nie mieć nic wspólnego z tematem. Specjalnie pousuwałem numery do dilerów, żeby nie kusiło. Zdaję sobie sprawę, że jestem na tyle uległy w tej kwestii, że jak mu już załatwię, to sam będę chciał. Unikam takich osób jak ognia, tylko ten stary ramol mi został, który jest chlejusem na codzień, ale lubi se od święta również przyjebać w nocha. Na chwilę obecną walczę z alkoholem i narkotykami, to są moje demony.