Nie na to już jestem za stary dwa czy trzy sezony diabła drugiego wstecz zacząłem dokładnie w reset tydzień odsypialem granie do 7 rano B)
Często piszę, że pograłbym w diablo w sumie, ale nie wiem, czy by to się nie skończyło przypadkiem kilkurazowym odpaleniem gry i na tym koniec. Może jak już jestem retired, to nie brać pod uwagę grania w to, czy jakieś pd2 w przyszłości, bo to się może szybko skończyć. To w brawl stars mi się już nie chcę, no ale tam nie masz trade.