d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev17071727374262Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 5 2025 01:07am
Ta, zaraz iść spać.. nie spałem całą noc :+)


Ja też ale najpierw coś opierdole bo na głodnego to nie da rady B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 03:44am
Jacy mili ludzie



Dlaczego tak?


Czasami mam kłopoty ze snem :(
Ja też ale najpierw coś opierdole bo na głodnego to nie da rady B)


Grałeś w gierki całą noc?
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 5 2025 04:04am
Czasami mam kłopoty ze snem :(


Grałeś w gierki całą noc?


Nie na to już jestem za stary dwa czy trzy sezony diabła drugiego wstecz zacząłem dokładnie w reset tydzień odsypialem granie do 7 rano B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 08:45am
Nie na to już jestem za stary dwa czy trzy sezony diabła drugiego wstecz zacząłem dokładnie w reset tydzień odsypialem granie do 7 rano B)


Często piszę, że pograłbym w diablo w sumie, ale nie wiem, czy by to się nie skończyło przypadkiem kilkurazowym odpaleniem gry i na tym koniec. Może jak już jestem retired, to nie brać pod uwagę grania w to, czy jakieś pd2 w przyszłości, bo to się może szybko skończyć. To w brawl stars mi się już nie chcę, no ale tam nie masz trade.
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Jul 5 2025 08:48am
no nie śpię, chociaż bym się przespał po pracy :zzz:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 5 2025 08:51am
no nie śpię, chociaż bym się przespał po pracy :zzz:


Ja też bym się przespał w sumie :(
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 5 2025 10:53am
no nie śpię, chociaż bym się przespał po pracy :zzz:


W SOBOTIE PRACUJESZ NIEWOLNIQ??!?!!!
Member
Posts: 30,630
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 5 2025 01:20pm
zaraz się kładę. jakiś osowiały dziś byłem. nie mój dzień :zzz:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 6 2025 01:59am
W SOBOTIE PRACUJESZ NIEWOLNIQ??!?!!!


Lepiej to niż być bezrobotnym ćpunem, kiedyś te powiedzonko było popularne na sekcji :+)
Member
Posts: 30,630
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 6 2025 04:15am
pospałem jak nigdy do 11 B)
Go Back To Polska Topic List
Prev17071727374262Next
Add Reply New Topic New Poll