d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jakaś Stała Beka Z Tej Rodziny?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 4 2025 06:47pm
Bawiłbyś się razem z nimi?


tak, stałbym z tyłu razem z tymi dziećmi machając, skacząc i krzycząc z radości jakbym oglądał Adama Małysza za czasów świetności :bouncy:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 07:28pm
tak, stałbym z tyłu razem z tymi dziećmi machając, skacząc i krzycząc z radości jakbym oglądał Adama Małysza za czasów świetności :bouncy:


Nie śpisz o tej godzinie?
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 4 2025 07:44pm
Nie śpisz o tej godzinie?


Serial zacząłem oglądać, który kiedyś odpuściłem szybko z braku czasu, a teraz mi go nie brakuje to mnie pochłonął i się zasiedziałem ^^ A Ty to chyba ogólnie nocny wampir, zgadza się :P ??
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 07:49pm
Serial zacząłem oglądać, który kiedyś odpuściłem szybko z braku czasu, a teraz mi go nie brakuje to mnie pochłonął i się zasiedziałem ^^ A Ty to chyba ogólnie nocny wampir, zgadza się :P ??


Wiesz, co? Ja to co kilka dni mam problem ze snem, jeszcze się opiłem trochę kawy dzisiaj i skutki są takie, że naprawdę ciężko mi teraz zasnąć.. wbiłem na jsp zobaczyć, co się dzieje o tej porze, może ktoś przypierdolił gdzieś posta i tak się stało - Ty napisałeś coś, więc i ja odpisałem :+) testuję elektryczną maszynkę do papierosów, dostałem taką i sprawuje się nieźle, lepiej to niż kręcić tą zwykłą, manualną, tylko robi hałas w domu, a nie jestem sam obecnie, ale w sumie to wyjebane mam :+) najdłuższe posty mi wychodzą w nocy, jakoś bardziej się do nich przykładam. Co oglądasz?
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 4 2025 07:57pm
Wiesz, co? Ja to co kilka dni mam problem ze snem, jeszcze się opiłem trochę kawy dzisiaj i skutki są takie, że naprawdę ciężko mi teraz zasnąć.. wbiłem na jsp zobaczyć, co się dzieje o tej porze, może ktoś przypierdolił gdzieś posta i tak się stało - Ty napisałeś coś, więc i ja odpisałem :+) testuję elektryczną maszynkę do papierosów, dostałem taką i sprawuje się nieźle, lepiej to niż kręcić tą zwykłą, manualną, tylko robi hałas w domu, a nie jestem sam obecnie, ale w sumie to wyjebane mam :+) najdłuższe posty mi wychodzą w nocy, jakoś bardziej się do nich przykładam. Co oglądasz?


Czaje czaje, sam nie raz tak miałem, że nawet jeśli do w miarę wczesnej godziny kawy się ożłopałem za dużo to nawet wiele godzin później zasnąć nie mogłem, ale w końcu puści ;p

Odnośnie maszynki elektrycznej to nawet nie wiedziałem, że takie urządzenie udomowione i niedrogie już,
kiedyś jak paliłem i kręciłem to sie trzeba było męczyć ręcznie, no cóż oby Ci się spisała i wyręczyła z nudnego zajęcia!
Z tego co widzę to nie takie drogie te urządzenia nawet, więc git.

A co do serialu to nic specjalnego, taki delikatnie sci-fi/akcyjniak bardzo chillowy i odprężający pt. Podróżnicy (2016-2019, USA, 3 sezony).
Nudziło mi się trochę i starałem sobie coś przypomnieć lajtowego i nie za długiego do obejrzenia no i padło na to :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 08:04pm
Czaje czaje, sam nie raz tak miałem, że nawet jeśli do w miarę wczesnej godziny kawy się ożłopałem za dużo to nawet wiele godzin później zasnąć nie mogłem, ale w końcu puści ;p

Odnośnie maszynki elektrycznej to nawet nie wiedziałem, że takie urządzenie udomowione i niedrogie już,
kiedyś jak paliłem i kręciłem to sie trzeba było męczyć ręcznie, no cóż oby Ci się spisała i wyręczyła z nudnego zajęcia!
Z tego co widzę to nie takie drogie te urządzenia nawet, więc git.

A co do serialu to nic specjalnego, taki delikatnie sci-fi/akcyjniak bardzo chillowy i odprężający pt. Podróżnicy (2016-2019, USA, 3 sezony).
Nudziło mi się trochę i starałem sobie coś przypomnieć lajtowego i nie za długiego do obejrzenia no i padło na to :)


Najwyżej w dzień pośpię, chyba, że zaraz mi się uda zasnąć, to wtedy dnia na sen nie stracę. Długo już nie palisz? Ile paliłeś? Ja nawet jak do miasta po coś jechałem, to sobie nie kręciłem, szkoda mi było na to czasu, nie lubię tego typu zajęcia, a do tej elektrycznej się tytoń wsypuje, pach, pach i gotowe :+) ja z seriali to oglądałem tylko breaking bad i trailer park boys, bo mieszkalem kiedyś z fanatykiem seriali, to i rzuciłem na to okiem, jakbym sam miał coś oglądać, to pewnie bym nie oglądał. Bo teraz tak właśnie jest - nie poświęcam na to czasu, tv też mnie jakoś nie rajcuje, nigdy nic ciekawego nie ma.
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 4 2025 08:10pm
Najwyżej w dzień pośpię, chyba, że zaraz mi się uda zasnąć, to wtedy dnia na sen nie stracę. Długo już nie palisz? Ile paliłeś? Ja nawet jak do miasta po coś jechałem, to sobie nie kręciłem, szkoda mi było na to czasu, nie lubię tego typu zajęcia, a do tej elektrycznej się tytoń wsypuje, pach, pach i gotowe :+) ja z seriali to oglądałem tylko breaking bad i trailer park boys, bo mieszkalem kiedyś z fanatykiem seriali, to i rzuciłem na to okiem, jakbym sam miał coś oglądać, to pewnie bym nie oglądał. Bo teraz tak właśnie jest - nie poświęcam na to czasu, tv też mnie jakoś nie rajcuje, nigdy nic ciekawego nie ma.


W tamtym roku przerzuciłem się na elektryka i udało mi sie na szczęście dość szybko całkowicie wyzbyć chęci sięgnięcia po zwykłe pety.
Nie jest to na pewno też i zdrowe, zdrowo by było rzucić całkowicie, ale łatwo powiedzieć :P
Nie mniej jednak zdarza mi się sięgnąć po zwykłego gdzieś na imprezie, ostatnio też sobie pake kupiłem dla testu samego siebie no i męczyłem ją trzy tygodnie,
jakoś przyzwyczaiłem się już do tego elektryka, że moge bucha ściągnąć i odstawić, w pokoju nie śmierdzi itp.
Ogólnie uważam to za sukces mały, jeśli w ogóle sukcesem można nazwać przejscie z jednego nałogu na inny, może mniej zabójczy :P
Wczesniej paliłem pełne 10 lat pake dziennie,niebieskie/czerwone na przemian, ale częściej niebieskie.
Pare razy próbowałem rzucać w tym czasie, bezskutecznie, pare dni bez max i był powrót.

Wolno spytać czym w takim razie czas wolny zapychasz skoro stronisz od seriali/filmów, nie grasz z tego co tu wyczytałem w żadne Diabla, Poe i reszte?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 08:15pm
W tamtym roku przerzuciłem się na elektryka i udało mi sie na szczęście dość szybko całkowicie wyzbyć chęci sięgnięcia po zwykłe pety.
Nie jest to na pewno też i zdrowe, zdrowo by było rzucić całkowicie, ale łatwo powiedzieć :P
Nie mniej jednak zdarza mi się sięgnąć po zwykłego gdzieś na imprezie, ostatnio też sobie pake kupiłem dla testu samego siebie no i męczyłem ją trzy tygodnie,
jakoś przyzwyczaiłem się już do tego elektryka, że moge bucha ściągnąć i odstawić, w pokoju nie śmierdzi itp.
Ogólnie uważam to za sukces mały, jeśli w ogóle sukcesem można nazwać przejscie z jednego nałogu na inny, może mniej zabójczy :P
Wczesniej paliłem pełne 10 lat pake dziennie,niebieskie/czerwone na przemian, ale częściej niebieskie.
Pare razy próbowałem rzucać w tym czasie, bezskutecznie, pare dni bez max i był powrót.

Wolno spytać czym w takim razie czas wolny zapychasz skoro stronisz od seriali/filmów, nie grasz z tego co tu wyczytałem w żadne Diabla, Poe i reszte?


Ja elektryka paliłem 2 tygodnie może max, w tym czasie na 9 dni rzuciłem papierosy, niestety wróciłem do palenia i tak jakoś ciężko się zebrać żeby rzucić. Najdłużej wytrzymałem 9 miesięcy bez fajki, a rzucałem też na 2 miesiące np. i wraz gdzieś tam zapaliłem i kopcę dalej. Siedzę na jsp, jak nie mam co robić, walę te posty jak pojebany. No i mam dobrego koleżkę w rl, z którym często siedzę i jakoś ten czas leci. Gram też trochę czasami w brawl stars na telefonie, kiedyś do niedawna w ls.

This post was edited by fafnirek on Jul 4 2025 08:18pm
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 4 2025 08:21pm
Ja elektryka paliłem 2 tygodnie może max, w tym czasie na 9 dni rzuciłem papierosy, niestety wróciłem do palenia i tak jakoś ciężko się zebrać żeby rzucić. Najdłużej wytrzymałem 9 miesięcy bez fajki, a rzucałem też na 2 miesiące np. i wraz gdzieś tam zapaliłem i kopcę dalej. Siedzę na jsp, jak nie mam co robić, walę te posty jak pojebany. No i mam dobrego koleżkę w rl, z którym często siedzę i jakoś ten czas leci.


Rozumiem, ale to i tak podziwiam, dla mnie 2tyg to był max pamiętam jeśli chodzi o rzucanie z dnia na dzień całkowicie. 2 miesiące i 9 to naprawdę niezły wynik. Trzymam kciuki, aby Ci się udało kolejnym razem gdy postanowisz rzucić i się za to weźmiesz :)
Postowanie tu to też dobre zajęcie, szkoda tylko, że ta sekcja tak pustoszeje z roku na rok :<
No nic, ja to sie już będę zwijał w kime, w takim razie życzę wszystkiego dobrego Tobie i koleżce i dobrej nocy!
Dzięki za pogawędkę ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 08:22pm
Rozumiem, ale to i tak podziwiam, dla mnie 2tyg to był max pamiętam jeśli chodzi o rzucanie z dnia na dzień całkowicie. 2 miesiące i 9 to naprawdę niezły wynik. Trzymam kciuki, aby Ci się udało kolejnym razem gdy postanowisz rzucić i się za to weźmiesz :)
Postowanie tu to też dobre zajęcie, szkoda tylko, że ta sekcja tak pustoszeje z roku na rok :<
No nic, ja to sie już będę zwijał w kime, w takim razie życzę wszystkiego dobrego Tobie i koleżce i dobrej nocy!
Dzięki za pogawędkę ^_^


Trzymaj się!
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll