d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ac/dc
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 11:08am
a gdzie mieszkasz?


Fajczak to chyba w Irlandii :+)
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 11:13am
w domu 26? wtf, ja caly rok mam ustawiona temperature w domu na 20.5 - 21.5


Dla mnie 26 chłodzi idealnie wszystko poniżej to za zimno B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 04:21pm
Czemu wpisałeś nazwę zespołu w nazwie tematu o klimie?
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 4 2025 04:23pm
Czemu wpisałeś nazwę zespołu w nazwie tematu o klimie?


Moze chodziło mu o prąd stały prąd zmienny 👀
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 04:24pm
Moze chodziło mu o prąd stały prąd zmienny 👀


Nie wiem 👀
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 5 2025 01:01am
Czemu wpisałeś nazwę zespołu w nazwie tematu o klimie?


Bo to wielowątkowy temat B)

Klimatyzacja

Moze chodziło mu o prąd stały prąd zmienny 👀


This B)

+

Wczoraj był we stolnicy kuncert tego wyśmienitego zespołu prądowego czy na nim byłem, nie pytajcie bo i tak nie odpowiem B)

This post was edited by kondes on Jul 5 2025 01:03am
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 5 2025 02:52am
a gdzie mieszkasz?


W Irlandii
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll