d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nie Zyje Diogo Jota
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,060
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Jul 4 2025 10:15am
Ludzie sie rodzom i umierajom w lambo
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 10:31am
Ludzie sie rodzom i umierajom w lambo


Nie pierfszy i nie ostatni.
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 4 2025 11:44am
nie wiem kto to
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 11:51am
nie wiem kto to


Ja musiałem wygooglować, bo też nie wiedziałem.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jul 4 2025 03:42pm
Dalej nie żyje?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 03:45pm
Dalej nie żyje?


Tak się składa, że dalej.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 4 2025 03:57pm
Tak się składa, że dalej.


Ciekawe co u agaty mruz juz swiat o niej zapomnial
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 04:09pm
Ciekawe co u agaty mruz juz swiat o niej zapomnial


No dawno o niej nikt nie wspominał :+)
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Jul 5 2025 04:00am
Opona od lambo pęka przy 120kmh coś tu bardzo brzydko pachnie


Auto było z wypożyczalni, czyli prawdopodobnie zajechane i być może źle serwisowane, po taniości.
Dodatkowo 120km/h to był limit prędkości, a ile jechał to nie wiadomo. Podobno jechał dużo szybciej.
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 8 2025 03:30am
Auto było z wypożyczalni, czyli prawdopodobnie zajechane i być może źle serwisowane, po taniości.
Dodatkowo 120km/h to był limit prędkości, a ile jechał to nie wiadomo. Podobno jechał dużo szybciej.

Od kiedy z ciebie taki mechanik drogi kolego? :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll