☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Dla Fanow Wiedzmina I Poe
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 71
Replies: 10
Track Topic
UkranizacjaPL
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold
:
0.00
#1
Jul 4 2025 02:19pm
Na Xsie CD Projekt Red pochwalił się jakimś wspólnym projektem z GGG czyli twórcami Path of Exile.
Zapowiada sie bardzo ciekawie, świetni developerzy także trzymam kciuki!
Więcej info:
RedGentooHat
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold
:
95.00
Warn: 50%
#2
Jul 4 2025 02:28pm
nie klikam
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#3
Jul 4 2025 02:34pm
Quote (
RedGentooHat @ Jul 4 2025 10:28pm
)
nie klikam
Ja kliknąłem
RedGentooHat
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold
:
95.00
Warn: 50%
#4
Jul 4 2025 02:42pm
Quote (
fafnirek @ Jul 4 2025 10:34pm
)
Ja kliknąłem -_-
nie bądź głupi nie klikaj
hef
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#5
Jul 4 2025 02:56pm
Ale gówno, nie klikam
UkranizacjaPL
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold
:
0.00
#6
Jul 4 2025 03:00pm
Quote (
fafnirek @ 4 Jul 2025 21:34
)
Ja kliknąłem -_-
prawdziwy fan Wiedźmina, to szanuję i ślę wubuszczaków milion!!
x1000000
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#7
Jul 4 2025 03:01pm
Quote (
RedGentooHat @ Jul 4 2025 10:42pm
)
nie bądź głupi nie klikaj :mad:
Już to zrobiłem niestety
Quote (
UkranizacjaPL @ Jul 4 2025 11:00pm
)
prawdziwy fan Wiedźmina, to szanuję i ślę wubuszczaków milion!! :wub: x1000000
Za wubszczaki dziękuję!
This post was edited by fafnirek on Jul 4 2025 03:02pm
Fatality-SoF
Member
Posts: 28,908
Joined: Dec 21 2005
Gold
:
7,352.78
#8
Jul 4 2025 03:05pm
nie lubie wiedzmina xd chyba nie jestem prawdziwym polakiem
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#9
Jul 4 2025 03:06pm
Quote (
Fatality-SoF @ Jul 4 2025 11:05pm
)
nie lubie wiedzmina xd chyba nie jestem prawdziwym polakiem
Ja w to nawet nie grałem.
tx0
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#10
Jul 4 2025 03:40pm
Quote (
fafnirek @ Jul 4 2025 11:06pm
)
Ja w to nawet nie grałem.
Ja też. Tylko goticzek
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact