d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dla Fanow Wiedzmina I Poe
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 4 2025 02:19pm
Na Xsie CD Projekt Red pochwalił się jakimś wspólnym projektem z GGG czyli twórcami Path of Exile.
Zapowiada sie bardzo ciekawie, świetni developerzy także trzymam kciuki!
Więcej info:

Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 4 2025 02:28pm
nie klikam
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 02:34pm
nie klikam


Ja kliknąłem -_-
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 4 2025 02:42pm
Ja kliknąłem -_-


nie bądź głupi nie klikaj :mad:
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 4 2025 02:56pm
Ale gówno, nie klikam
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 4 2025 03:00pm
Ja kliknąłem -_-


prawdziwy fan Wiedźmina, to szanuję i ślę wubuszczaków milion!! :wub: x1000000
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 03:01pm
nie bądź głupi nie klikaj :mad:


Już to zrobiłem niestety :(
prawdziwy fan Wiedźmina, to szanuję i ślę wubuszczaków milion!! :wub: x1000000


Za wubszczaki dziękuję!

This post was edited by fafnirek on Jul 4 2025 03:02pm
Member
Posts: 28,908
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jul 4 2025 03:05pm
nie lubie wiedzmina xd chyba nie jestem prawdziwym polakiem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 03:06pm
nie lubie wiedzmina xd chyba nie jestem prawdziwym polakiem


Ja w to nawet nie grałem.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Jul 4 2025 03:40pm
Ja w to nawet nie grałem.


Ja też. Tylko goticzek
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll