d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ac/dc
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 3 2025 11:05am
a ile to prądu zjada. w tych czasach....Drogi Kolego! :mellow:


Jak to mawiają za wygody trzeba niestety płacić :(
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 3 2025 01:56pm
Grube ściany to jest to B)



No już robi się chłodniej ponoć, dziś był najgorętszy dzień w roku także będzie już tylko lepiej drogi kolego B)



Polecam wziąć pod uwagę taka inwestycję, bo z roku na rok będzie coraz cieplej B)


po osobistej obserwacji,śmiem twierdzić,że to nie prawda,w robocie u gerów przy granicy od 10 rano się robiło co raz chłodniej,słońca praktycznie nie było,choć przyznam nadal było parno i nie szło wyrobić.
wczoraj był najgorętszy dzień lata,jebało żarem z nieba

Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 3 2025 03:07pm
po osobistej obserwacji,śmiem twierdzić,że to nie prawda,w robocie u gerów przy granicy od 10 rano się robiło co raz chłodniej,słońca praktycznie nie było,choć przyznam nadal było parno i nie szło wyrobić.
wczoraj był najgorętszy dzień lata,jebało żarem z nieba

https://www.youtube.com/watch?v=Z-lyd39kcFs


Ano ja nie znam szczegółów ale pewnie to najgorętszy to pewnie uśrednienie temperatury w całym kraju :unaure:
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 3 2025 03:51pm
25, 22 za nisko i kichalem z zimna
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 3 2025 06:37pm
Tu gdzie mieszkam rzadko potrzeba klimatyzację
Member
Posts: 37,068
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 3 2025 11:09pm
W domu ustawiam jakiś tryb eko i 23 stopnie. Mieszkam w małym mieszkaniu, więc chłodzi się bardzo szybko. Jako, że moje auto jest już dorosłe to mam pokrętło bez cyferek
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 4 2025 12:28am
Tu gdzie mieszkam rzadko potrzeba klimatyzację


a gdzie mieszkasz?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 04:19am
Na 21-22.
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 4 2025 10:36am
Ano ja nie znam szczegółów ale pewnie to najgorętszy to pewnie uśrednienie temperatury w całym kraju :unaure:


w sumie to ja u niemców wtedy byłem,to może w polsce 15min od firmy gdzie robie było słonecznie i ludzie sie topili kiedy ja rozważałem ubranie się :unsure:
Member
Posts: 17,501
Joined: Aug 9 2015
Gold: 13,011.00
Jul 4 2025 10:57am
w domu 26? wtf, ja caly rok mam ustawiona temperature w domu na 20.5 - 21.5

Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll