nom mi po odstawieniu alko zostaly wlasnie takie randomowe ataki paniki ale po ktoryms z kolei juz sie czlowiek troche mniej stresuje a tez umiem rozpoznac jak to sie zbliza (zaczyna sie od dretwienia rak i uczucia goraca w glowie)
pamietaj o droznosci oddechowej w sensie nos do gory i wciagaj powietrze nosem, wydychaj ustami - to reguluje oddech i akcje serca, no i nie mieszac wysilku fizycznego z alko bo "najlepsze na budowie jest piwo" to mit, wtedy tez piwo bylo cienkie jak sik pajaka dlatego kazdy gorzole wolal walic.