nie uzywam zegarka :mellow:
ale jakbym byl np biegaczem to kupilbym applewatcha bo wtedy nie biore telefonu a moge dalej zaplacic w sklepie, ale nie jestem biegaczem wiec poprostu nosze ze sobą telefon :mellow:
Dawno nie czytalem takich madrych slow na tym forum drogi kolego
