d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Blackout W Czeskiej Republice
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 06:02am
A tu cicho?

potwierdzasz?

Zapraszam wszystkich do debancji.

Moim zdaniem Ruskie atakujom B)

Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 4 2025 06:21am
Na co ruskim Czechy przecież tam nic nie ma 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 06:25am
Ja tam nie wiem, o co kaman. Mnie bardziej interesuje to, żeby 64k wbić :banana:
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 06:53am
Na co ruskim Czechy przecież tam nic nie ma 😅


Pewnie chcą trochę ziemi bez dostępu do wody 😂

Ja tam nie wiem, o co kaman. Mnie bardziej interesuje to, żeby 64k wbić :banana:


Śmiało bez krepacji B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 06:53am
Pewnie chcą trochę ziemi bez dostępu do wody 😂



Śmiało bez krepacji B)


No cisnę, wbiję jeszcze dzisiaj (oby).
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 06:54am
No cisnę, wbiję jeszcze dzisiaj (oby).


Na spokojnie spokojnie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 06:55am
Na spokojnie spokojnie


Kilka sensownych postów i będzie :+)
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 07:02am
Kilka sensownych postów i będzie :+)


Polecam set ten wątek B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 07:07am
Polecam set ten wątek B)


No wbiję w nim kilka postów B)
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 07:13am
No wbiję w nim kilka postów B)


No jeszcze 8 i temat oficjalny
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll