d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jak Rozniesc Bezbon Na Ogolna Mase Ciala
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 4 2025 01:50am
musze zgubic 8-10 kilo ALBO zmienic to na mase ciala. wiem ze tkanka miesniowa i tluszcz to nie jest to samo ale czy istnieje sposob zeny to jakos rozpozyc ogolnie na czlowieka? :rolleyes: juz nie mam mzonek ze to w klate i bica pojdzie hehe
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 4 2025 02:39am
idz na keto
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 03:30am
Najlepszą ekspertyzę w tym temacie wyda sekcyjny człowiek renesansu
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 4 2025 04:15am
Musisz schudnąć. Nie dziękuj za pomoc :angel:
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 4 2025 04:25am
Najlepszą ekspertyzę w tym temacie wyda sekcyjny człowiek renesansu ^RedGentooHat


dziękuje za uznanie

musze zgubic 8-10 kilo ALBO zmienic to na mase ciala. wiem ze tkanka miesniowa i tluszcz to nie jest to samo ale czy istnieje sposob zeny to jakos rozpozyc ogolnie na czlowieka? :rolleyes: juz nie mam mzonek ze to w klate i bica pojdzie hehe


mniej kcal więcej ruchu, więcej białka, żadnych cukrów i mniej tłuszczy - w skrócie
Member
Posts: 20,832
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jul 4 2025 05:12am
Nożem wytnij
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 4 2025 05:37am
dziękuje za uznanie



mniej kcal więcej ruchu, więcej białka, żadnych cukrów i mniej tłuszczy - w skrócie


co za pedalskie rady, wszystkie ida od razu do kosza bo sa chujowe i nieprzyjemne
dawajcie wiecej PRAWDZIWYCH rad dla czlowiela XXI wieku a nie jakiegos sredniowiecznego chlopa malorolnego

Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jul 4 2025 05:43am
brzuch u wiekszosci na samym koncu leci ;3 nie da sie miejscowo spalac. do tego dochodza rzeczy, ktore optycznie moga ci pomoc np. zbadanie czy nie masz nietolerancji, ktore powoduja "nadmuchany brzuch" albo nie masz wad postawy np. przodopochylenie miednicy bo wtedy nawet jak schudniesz moze to srednio wygladac
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 4 2025 05:57am
co za pedalskie rady, wszystkie ida od razu do kosza bo sa chujowe i nieprzyjemne
dawajcie wiecej PRAWDZIWYCH rad dla czlowiela XXI wieku a nie jakiegos sredniowiecznego chlopa malorolnego


:rofl:
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 4 2025 06:01am
brzuch u wiekszosci na samym koncu leci ;3 nie da sie miejscowo spalac. do tego dochodza rzeczy, ktore optycznie moga ci pomoc np. zbadanie czy nie masz nietolerancji, ktore powoduja "nadmuchany brzuch" albo nie masz wad postawy np. przodopochylenie miednicy bo wtedy nawet jak schudniesz moze to srednio wygladac


moja wada postawy to siedzenie (pollezenie) przed laptopem LOL 24/7 i wpierdalanie obiadow z deserami i sniadan

This post was edited by enemy_matka_ojciec on Jul 4 2025 06:02am
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll