forerunner 970. U mnie zakup poprzedniego garmina to byla jedna z najlepszych decyzji w zyciu. Udalo sie wyjsc alko nalogu, zrobic najlepsza forme w zyciu i do pracy przydaja sie jakies powiadomienia etc. Bez telefonu moglbym zyc ale bez zegarka juz ni chuja xd
No ja w sumie garmina zakładam wyłącznie na treningi

ale to fakt teraz bez sikora na trenowanie nie wyjdę
