jak ustawiam klime (w aucie) to tylko na najniższą temperature
w domu jeszcze nie mam,na razie muszą mi wystarczyć grube ściany otwarte okna i wiatrak,może kiedys mnie będzie stać,żeby wyjebać hajc na zimno w chacie
Grube ściany to jest to

nie mam klimty. jak jest upał to po prostu zamykam okna i zasłaniam zaluzje i jest znośnie a teraz eleganckie 22 stopnie na podwórku B)
No już robi się chłodniej ponoć, dziś był najgorętszy dzień w roku także będzie już tylko lepiej drogi kolego

nie potrzebuje klimy. naprawde goraco jest moze kilka dni w roku
Polecam wziąć pod uwagę taka inwestycję, bo z roku na rok będzie coraz cieplej
