na trzydziestke dostałem g shocka za jakieś 500 stówek,w końcu jakiś na który spoglądam bo te ze wskazówkami mnie męczyły,nosiłem tylko dla ozdoby
i-watche to gejoza,co następne,konsola na nadgarstek? 20 telefonów każdy w innym akcesorium? ić pan fhuj z tą teknolodżią