d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ac/dc
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 3 2025 08:24am
Na ile stopni ustawiacie klimę :huh:

Ja w aucie na takie upały to 19 a jak jest dwadzieścia kilka to na 21

A w domu to niezależnie od temperatury na zewnątrz zawsze 26.


Member
Posts: 35,060
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Jul 3 2025 08:30am
11
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 3 2025 08:57am
11


Też jakiś czas stosowałem, ale dla Ciebie Ty to 11 raz dwa trzy B)
Member
Posts: 23,731
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 3 2025 09:40am
jak ustawiam klime (w aucie) to tylko na najniższą temperature
w domu jeszcze nie mam,na razie muszą mi wystarczyć grube ściany otwarte okna i wiatrak,może kiedys mnie będzie stać,żeby wyjebać hajc na zimno w chacie
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 3 2025 09:42am
ac dc to nazwa zespołu

klimatyzacje na 18
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 3 2025 09:50am
nie mam klimty. jak jest upał to po prostu zamykam okna i zasłaniam zaluzje i jest znośnie a teraz eleganckie 22 stopnie na podwórku B)
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jul 3 2025 10:12am
nie potrzebuje klimy. naprawde goraco jest moze kilka dni w roku
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 3 2025 10:22am
jak ustawiam klime (w aucie) to tylko na najniższą temperature
w domu jeszcze nie mam,na razie muszą mi wystarczyć grube ściany otwarte okna i wiatrak,może kiedys mnie będzie stać,żeby wyjebać hajc na zimno w chacie


Grube ściany to jest to B)

nie mam klimty. jak jest upał to po prostu zamykam okna i zasłaniam zaluzje i jest znośnie a teraz eleganckie 22 stopnie na podwórku B)


No już robi się chłodniej ponoć, dziś był najgorętszy dzień w roku także będzie już tylko lepiej drogi kolego B)

nie potrzebuje klimy. naprawde goraco jest moze kilka dni w roku


Polecam wziąć pod uwagę taka inwestycję, bo z roku na rok będzie coraz cieplej B)
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 3 2025 10:28am
a ile to prądu zjada. w tych czasach....Drogi Kolego! :mellow:
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 3 2025 10:31am
a ile to prądu zjada. w tych czasach....Drogi Kolego! :mellow:


za okres maj - październik w zeszłym roku (bo wcześnie upały się zaczęły i późno skończyły) zapłaciłem jakieś 550zł wiec to żaden wydatek, tylko kup jakis rozsądny sprzęt a nie kategorie D
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll