Postanowiłem jednak być bez gildii, ale na kilka minut byłem członkiem partii Modrzewia B) przez 18 lat byłem w 11 gildiach, lol. Btw, nie musicie dziękować, ale dzięki mnie macie dostęp, żeby ustawić sobie rangę, bo wysłałem z rana Fajczakowi 1k na to :+)
Mogli zaczekać chwile i wziąć moja po taniości by mieli 26 rang i inne bajery 😅