Z ciekawości spytałem, który jest najdroższy, po prostu mnie zastanawia to, czy w Twojej kolekcji są jakieś naprawdę drogie sztuki. Jaki rolex? Mam chińczyka za 50 zł. Myślę jednak nad kupieniem jakiegoś casio, jest na pewno bardziej wyjściowy.
sorry zboldupilem bo ostatnio gadalem z moim pretensjonalnym ziomkiem ktory kupuje rzeczy zeby sie popisac a nie dlatego ze w tym "siedzi"

nie zasluzyles na to
pomysl o tym Casio co nosil Bin Laden nie jest drogi specjalnie a bardzo rozpoznawalny Casio F-91W
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0582/0291/4931/files/UBL_Casio_shot_480x480.jpg?v=1670855039https://www.gearpatrol.com/watches/casio-f-91wb/chujowe sa te hiperlacza do obrazkow ale wiem ze konieczne ze wzgledu na serwer
This post was edited by enemy_matka_ojciec on Jul 3 2025 12:36am