Ja jeszcze się pomodlę za pokój na Ukrainie, umyję ząbki i lulu :)
A ja coś nie mogę spać, kiedyś był temat aktywny nocą i tam się pisało, ale zbyt mało jest aktywnych userów aktualnie, żeby taki topic miał w ogóle prawo istnieć i każdy musi rano do roboty wstać, a mimo to czasami o tej porze bym pogadał z kimś, jak nie mogę oka zmrużyć.