d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev16768697071262Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 04:01pm
Całkiem możliwe bo miałem kilku wybitnych innaczej wykładowców B)

Zjadłem 3 jagodzianki do snu B)


Ja jeszcze papierosek i kładę się spać :zzz:
Member
Posts: 95
Joined: Jun 11 2025
Gold: 0.00
Jul 2 2025 05:31pm
Ja jeszcze się pomodlę za pokój na Ukrainie, umyję ząbki i lulu :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 05:52pm
Ja jeszcze się pomodlę za pokój na Ukrainie, umyję ząbki i lulu :)


A ja coś nie mogę spać, kiedyś był temat aktywny nocą i tam się pisało, ale zbyt mało jest aktywnych userów aktualnie, żeby taki topic miał w ogóle prawo istnieć i każdy musi rano do roboty wstać, a mimo to czasami o tej porze bym pogadał z kimś, jak nie mogę oka zmrużyć.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 09:51pm
wstałeś?
Member
Posts: 37,051
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 2 2025 09:59pm
Wstaned
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 10:08pm
Wstaned


Ja nawet nie spaned.
Member
Posts: 37,051
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 2 2025 10:35pm
Ja nawet nie spaned.


To w pracy będzie zjazd
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 2 2025 10:37pm
To w pracy będzie zjazd


Nie pracuję aktualnie, o tyle dobrze. Od sierpnia zaczynam pracę i lecę same nocki.
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 3 2025 01:11am
^cbx1992 wstałeś?



wstałem o 6.30 obejrzałem msze i pospałem jeszcze do 8 B) jak zycie drogi kolego?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 3 2025 01:19am
wstałem o 6.30 obejrzałem msze i pospałem jeszcze do 8 B) jak zycie drogi kolego?


Mógłbym się czasem lepiej wysypiać :wacko:
Go Back To Polska Topic List
Prev16768697071262Next
Add Reply New Topic New Poll