d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Biedni Uchodźcy Temat Oficjalny
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 1 2025 12:40am
Kurwa mac trzeba odwołać Tuska jak najszybciej i zrobić nowe wybory. Bo nas kurwa zaleją


A to nie jest przypadkiem tak, że to są ci sami uchodźcy, którym pis opchnął wizy?
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 1 2025 12:42am
A to nie jest przypadkiem tak, że to są ci sami uchodźcy, którym pis opchnął wizy?


z tego co czytałem chyba wczoraj to DE się powołuje na to ze to pis wpuścił nielegalnie ogromna ilość uchodźców mówiąc ze "oni i tak do niemiec idą" i dlatego nam ich teraz podrzucają, ale to taka moda na "wina Tuska" dziwie się ze ktokolwiek z iq powyżej 20 lapie się na takie bzdury. Szkoda ze ludzie nie pogonia tej rosyjskiej agentury pisowskiej i tej agentury niemieckiej czyli po
Member
Posts: 11,319
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 1 2025 12:42am
to niesamowite jak bardzo nie poradni są Polacy... zapakować ich i wywiedź spowrtoem i tyle xD przeraża mnie jak bardzo to państwo nie działa i z niczym sobie nie radzi


Przecież nasz premier jest przyjacielem bardzo dobrym Niemców
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 1 2025 12:45am
Przecież nasz premier jest przyjacielem bardzo dobrym Niemców


tak jest proniemiecki, pytanie tylko czy wolisz pro rosyjska agenturę pisu czy proniemiecka agenturę Tuska dobrze ze ja nie musze takiego problemu mieć bo nie mieszkam w tym syfie
Member
Posts: 11,319
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 1 2025 01:10am
tak jest proniemiecki, pytanie tylko czy wolisz pro rosyjska agenturę pisu czy proniemiecka agenturę Tuska dobrze ze ja nie musze takiego problemu mieć bo nie mieszkam w tym syfie


Wolę propolska agenturę.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jul 1 2025 01:22am
37-letni Ukrainiec zajmujący się swoim dzieckiem na placu zabaw w Parku Zaczarowanej Dorożki w Krakowie kopnął w twarz polskiego chłopca tak mocno, że ten stracił przytomność i trafił do szpitala. Policja wezwana przez ojca małego Polaka zatrzymała sprawcę, prokurator postawił zarzut, ale nie zdecydował się na areszt.
Przypominam, że na mocy praw wprowadzonych przez układ PiS-PO-PSL-Lewica-PL2050-PAD nadal każdy człowiek z paszportem z Ukrainy ma wszystkie przywileje należne polskim obywatelom i pierwszeństwo w dostępie do niektórych usług.


bardzo dobrze polak to na wiecej nie zasluguje, to on na to wszystko pozwolil bo niemiec mu kazal - teraz ma prawo byc jebany co najwyzej. zero wspolczucia B)
Member
Posts: 37,070
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jul 1 2025 01:37am
Wolę propolska agenturę.


Nie ma czegoś takiego
Member
Posts: 11,319
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 1 2025 03:37am
Nie ma czegoś takiego


Damn
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jul 1 2025 03:42am
Wolę propolska agenturę.


tylko ta nie rządzi i poniekąd się zgadzam z
Member
Posts: 11,319
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 1 2025 09:09am
tylko ta nie rządzi i poniekąd się zgadzam z ^hef


Kurde zagraniczna agentura rządzi nie najgorzej ale mogłaby pewnie lepiej.

Dobrobyt kurwa rośnie ale to pewnie dlatego że Polacy zapierdalaja jak jebane mrówki na tych skurwysynów pejsatych

Go Back To Polska Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll