Dawaj robimy zlot jsp w tej calej „warszawce za 50 lat” :lol:
tzn, że co? Chinki i wo gule i słodkie azjatki mają przejąć całą warszawę, chodzić i szczuć swoimi słodkimi waginami, tak jak ma to miejsce w Bangkoku lub Pattaya? Jestem za.
Tylko za 50 lat, to ja nie wiem czy ja dożyję takiego wieku.