Wielokrotnie ludzie chwalą się tak tutaj od którego roku nie są na sekcji, ale co z ludźmi, którzy lojalnie towarzyszą jej na dobre i na złe?
Od kiedy ten pomysł przyszedł mi do głowy, czyli jakieś 5 minut temu, to przyszły mi na myśl tylko cztery osoby- Ja, fafnirek, hef i czu.
z moim jd to żaden z was nie ma startu
Pozdrawiam