d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev16465666768260Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jun 25 2025 10:41am
podobno jestem zajebistym kucharzem . nawet w uk pracowałem 2 lata jako kucharz ale niestety ze względu na stan zdrowia ojca wróciłem. może kiedyś jeszcze wyjadę bo jak go zabraknie to nic nas tu nie będzie trzymało choć nie wiem jak teraz jest z wyjazdami do uk po wyjściu z ue i czy będę miał łatwy dostęp do psychiatry :( . a było dobrze.


mieszkałem w Londynie jak pracowałem dla pewnego banku, ale ogólnie teraz UK to chyba nie jest dobry pomysł, oni maja okres ogarniania burdlu po wyjściu z EU
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 25 2025 10:43am
mieszkałem w Londynie jak pracowałem dla pewnego banku, ale ogólnie teraz UK to chyba nie jest dobry pomysł, oni maja okres ogarniania burdlu po wyjściu z EU


nie znam innych jezyków i juz pewnie się nie nauczę . w Polsce za 3200 nie będę pracował cały miesiąc charując w pocie czoła. jebać :mellow:
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jun 25 2025 10:44am
nie znam innych jezyków i juz pewnie się nie nauczę . w Polsce za 3200 nie będę pracował cały miesiąc charując w pocie czoła. jebać :mellow:


jak jesteś dobry to dostaniesz więcej, zawsze masz możliwość rozwijać się, zamiast pisać te piwsko naucz się czegoś pm on Cie nauczy IT na przykład :rofl:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 25 2025 10:45am
nie znam innych jezyków i juz pewnie się nie nauczę . w Polsce za 3200 nie będę pracował cały miesiąc charując w pocie czoła. jebać :mellow:


Teraz najniższa jest chyba wyższa niż 3200.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 25 2025 10:48am
Teraz najniższa jest chyba wyższa niż 3200.


wiecej wiecej ale nie wnikałem ile. moja siorka siedzi na dupie i 3300 zasiłku dostaje xD
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 25 2025 10:57am
wiecej wiecej ale nie wnikałem ile. moja siorka siedzi na dupie i 3300 zasiłku dostaje xD


To sporo dostaje.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 25 2025 03:24pm
Nie śpię, bo nie wziąłem dzisiaj tabsa i nie czuję chęci, by zasnąć, brałem to gówno przez 3-4 dni z osobistych powodów, myślałem, że w pewnym sensie postawi mnie na nogi, a ja tak naprawdę tylko zadżumiony chodziłem do południa następnego dnia, to jednak nie dla mnie. Już wolę nie spać, albo położyć się naprawdę późno. Ciekawe co na to
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 26 2025 12:48am
Nie śpię, bo nie wziąłem dzisiaj tabsa i nie czuję chęci, by zasnąć, brałem to gówno przez 3-4 dni z osobistych powodów, myślałem, że w pewnym sensie postawi mnie na nogi, a ja tak naprawdę tylko zadżumiony chodziłem do południa następnego dnia, to jednak nie dla mnie. Już wolę nie spać, albo położyć się naprawdę późno. Ciekawe co na to ^cbx1992


leki to wazna sprawa. jak nie będziesz brał to przemówią do Ciebie demony a moze i sam szatan :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 26 2025 12:16pm
leki to wazna sprawa. jak nie będziesz brał to przemówią do Ciebie demony a moze i sam szatan :(


To dobrze, że nie mam tak, jak Ty :+)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 27 2025 08:46pm
Nie śpię, wstawać!
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768260Next
Add Reply New Topic New Poll