co porabiasz? B) ja pije argusika gram w d2 i słucham cwela B)
Kogo słuchasz?

ja czekam na Ukraińca, ma o 18-19 mi załatwić tytoń na cały miesiąc, gilzy już sobie dzisiaj kupiłem. Od momentu, jak mi kupił setkę, to nie miałem alkoholu w ustach

a Ty pijesz te argusiki

nie powinieneś ich łączyć z tabsami, wiesz o tym?