d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev13435363738214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jun 20 2025 10:44am
ja cie broniłem drogi kolego, tak się nie robi

:mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 20 2025 04:14pm
Kawa i szlug zapewne.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 21 2025 11:07pm
mszę świętą :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 22 2025 03:41am
Kawa i szlug. I trochę makaronu z mięsem z wczoraj.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 22 2025 05:41pm
Gdybyś nie bumpował tego tematu informacjami o jedzeniu batoników, to już dawno nikt by w nim nic nie pisał.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 22 2025 09:04pm
Gdybyś nie bumpował tego tematu informacjami o jedzeniu batoników, to już dawno nikt by w nim nic nie pisał. ^Better_Living_Through_Chemistry


nie prawda. śniadanie to najwazniejszy posiłek B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 22 2025 09:10pm
nie prawda. śniadanie to najwazniejszy posiłek B)


No i chuj z tego, że najważniejszy, jak dla nas to kawa, szlug i energol, a dla niego baton.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 22 2025 09:20pm
No i chuj z tego, że najważniejszy, jak dla nas to kawa, szlug i energol, a dla niego baton.


juz wstałeś drogi kolego ? B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 22 2025 09:26pm
juz wstałeś drogi kolego ? B)


Nawet nie spałem. Grałem w brawl stars i liczyłem na to, że ktoś przez noc kupi cześć mojego wystawionego sprzętu w lsie. Na 12 przedmiotów, kupione zostały tylko 2 i to za jakieś śmieszne pieniądze, bo to chuj wielki jest wart, ten mój sprzęt, ale chcę się pozbyć i na pamiątkę zostawić jedną postać, w której najwięcej profów wbiłem.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 22 2025 11:07pm
A tak w ogóle, to dzisiaj zjadłem śniadanie jak człowiek - 3 bułki z szynką i na to sos 1000 wysp + ząbek czosnku.
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738214Next
Add Reply New Topic New Poll