d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev15859606162260Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 18 2025 02:30pm
same tragedie dzisiaj :(
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jun 18 2025 02:32pm
Pół dnia w szpitalu pierdolonym siedziałem, ale o tym więcej pisać nie będę, bo to sprawy rodzinne. Czuję się jakbym musiał 5 ton węgla przerzucić, bo mocno męczą mnie takie atrakcje; rozmowy ze zjebami, czekanie, itd.


to nie wnikamy, ale dużo zdrówka :hug:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 18 2025 11:42pm
Nie śpię, wstałem rano przyszykować ołtarz, bo zawsze w naszej bramie wjazdowej robią.
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 19 2025 03:28am
Nie śpię, wstałem rano przyszykować ołtarz, bo zawsze w naszej bramie wjazdowej robią.


:santa: :hail:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 19 2025 04:43am
:santa: :hail:


Mam jeszcze w trakcie mszy świeczkę odpalić, jak wszyscy będą w kościele :ph34r:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 19 2025 01:17pm
Chyba zaraz się położę spać.
Member
Posts: 10,534
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 19 2025 04:23pm
Chyba zaraz się położę spać.


Ja też. Dobranoc. :hug:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 20 2025 12:27am
KTO SPI?! B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 20 2025 06:47am
KTO SPI?! B)


JA NIE B)
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 20 2025 02:30pm
zjem zupkę chińską zeby w nocy do lodówy nie zaglądać i kładę się do Partnera. Dobranoc Misie Kolorowe :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev15859606162260Next
Add Reply New Topic New Poll