☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kto śpi
Prev
1
52
53
54
55
56
259
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 13016
Replies: 2588
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#531
Jun 15 2025 08:18am
Quote (
rurzowiak @ Jun 15 2025 04:10pm
)
Przed chwilą zjadłem obiad i miałem iść na rower, ale mi się jakoś już nie chce. ;/ Pewnie odpalę diabła drugiego na singlu i sobie pogram.
czemu nie grasz w pd2? wskrzeszasz swoje postacie i dodajesz itemki?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#532
Jun 15 2025 08:20am
Quote (
cbx1992 @ Jun 15 2025 04:18pm
)
czemu nie grasz w pd2? wskrzeszasz swoje postacie i dodajesz itemki? :mellow:
Fifi był w tym mistrzem :+)
rurzowiak
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#533
Jun 15 2025 08:59am
Quote (
cbx1992 @ Jun 15 2025 04:18pm
)
czemu nie grasz w pd2? wskrzeszasz swoje postacie i dodajesz itemki? :mellow:
Nic nie wskrzeszam, lol. Nawet hero edytora nie mam.
Nie gram w pd2, bo nie mam legacy d2. ;/
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#534
Jun 15 2025 09:21am
Właśnie zjadłem gofera z bitą pianą i czekoladą, zaraz będę grał w komouter
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#535
Jun 15 2025 09:27am
Quote (
kondes @ Jun 15 2025 05:21pm
)
Właśnie zjadłem gofera z bitą pianą i czekoladą, zaraz będę grał w komouter B)
W co będziesz grał? :+)
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#536
Jun 15 2025 09:33am
Quote (
kondes @ Jun 15 2025 05:21pm
)
Właśnie zjadłem gofera z bitą pianą i czekoladą, zaraz będę grał w komouter B)
w co niby drogi kolego?
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#537
Jun 15 2025 09:34am
Quote (
fafnirek @ 15 Jun 2025 17:27
)
W co będziesz grał? :+)
Quote (
cbx1992 @ 15 Jun 2025 17:33
)
w co niby drogi kolego? :mellow:
Będę grał w ligę legend
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#538
Jun 15 2025 09:41am
Quote (
kondes @ Jun 15 2025 05:34pm
)
Będę grał w ligę legend B)
feedował na bocie. gg well played
kondes
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#539
Jun 15 2025 10:11am
Quote (
cbx1992 @ 15 Jun 2025 17:41
)
feedował na bocie. gg well played :mellow:
Ostatnio przypadkiem zamieniłem się z typem na las i wykręciłem kda 25.0 drogi kolego
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#540
Jun 15 2025 02:13pm
fafnirek
zapraszam do łózka
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
52
53
54
55
56
259
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact