d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev15051525354259Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 14 2025 06:48am
codziennie przynajmniej jednego z cukrzycą :lol: ale biały jest ohydny


A jaki wolisz? Ja tego nie piję.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 14 2025 07:27am
A jaki wolisz? Ja tego nie piję.


kazdy byle by mial cukier bo te bez cukru smakuja jak jakis mocz albo gozej :wacko:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 14 2025 07:34am
kazdy byle by mial cukier bo te bez cukru smakuja jak jakis mocz albo gozej :wacko:


Ja to jak to piłem, to wybierałem takie najtańsze z dino, 2.49 chyba kosztowały :+) chociaż od tego nie jestem uzależniony. Jak mam wybór, to biorę colę w szklanej butelce.

This post was edited by fafnirek on Jun 14 2025 07:37am
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 14 2025 08:25am
Ja to jak to piłem, to wybierałem takie najtańsze z dino, 2.49 chyba kosztowały :+) chociaż od tego nie jestem uzależniony. Jak mam wybór, to biorę colę w szklanej butelce.


ja dzień zaczynam od kawy szlugi a potem monsterek jakiś chyba ze mam wiecej siana to kupie 2 redbulle o smaku vanilli :rolleyes: jakie plany na weekend? B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 14 2025 08:40am
ja dzień zaczynam od kawy szlugi a potem monsterek jakiś chyba ze mam wiecej siana to kupie 2 redbulle o smaku vanilli :rolleyes: jakie plany na weekend? B)


No mój dzień się zaczyna od szlugi, potem następny szlug razem z kawą. A leżę i leniuchuję, chciałem się trochę zdrzemnąć. Muszę potem jeszcze ogród podlać, ale w tym może mnie wyręczy sąsiad, wisi mi pieniądze i często go angażuje do jakichś prac, które muszę zrobić, a na które nie mam ochoty. I jestem wstępnie umówiony z ziomkiem ze starej klasy z liceum, ma do mnie zadzwonić, jak będzie miał trochę czasu, to na jakąś cole wyskoczymy :+) i wypiłem dzisiaj małe piwko, takie 0,33 i może coś jeszcze pod wieczór chlapnę, ale nie jestem pewien.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 14 2025 09:01am
No mój dzień się zaczyna od szlugi, potem następny szlug razem z kawą. A leżę i leniuchuję, chciałem się trochę zdrzemnąć. Muszę potem jeszcze ogród podlać, ale w tym może mnie wyręczy sąsiad, wisi mi pieniądze i często go angażuje do jakichś prac, które muszę zrobić, a na które nie mam ochoty. I jestem wstępnie umówiony z ziomkiem ze starej klasy z liceum, ma do mnie zadzwonić, jak będzie miał trochę czasu, to na jakąś cole wyskoczymy :+) i wypiłem dzisiaj małe piwko, takie 0,33 i może coś jeszcze pod wieczór chlapnę, ale nie jestem pewien.


ten ziomek z liceum ma na pewno dobrą siupe B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 14 2025 09:20am
ten ziomek z liceum ma na pewno dobrą siupe B)


Kiedyś miał dobre tematy.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 15 2025 02:10am
nie śpię :unsure:
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Jun 15 2025 02:21am
wstałem, dawno tak długo nie spałem, ale jak słońce grzeje i klima mi zbija w nocy do 18 stopni to Lubie sobie pospać
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 15 2025 02:29am
wstałem, dawno tak długo nie spałem, ale jak słońce grzeje i klima mi zbija w nocy do 18 stopni to Lubie sobie pospać


juz od dawna nie śpi drogi kolego B)
Go Back To Polska Topic List
Prev15051525354259Next
Add Reply New Topic New Poll