za duże ryzyko bez kitu. mody z pd2 zaglądają tu na forum a w dodatku mam głupi takie sam nick w grze jak i na jsp :mellow: poza tym gra wciąga a sezon jeszcze długi. mam druida na kruki i bowzonke z windforce 6 socketów....zbieram walutę na joole ed/jas do niego i będę niszczył cały content :drool:
Powodzenia

ja bym się nie pierdolił, chociaż nick mam podobny jak ten z forum, bo sobie stworzyłem na stronce, ale nawet nie miałem okazji w to zagrać. Mam nawet na zwykłym diablo postać na bn, gotową amazonkę by ubrać, ktoś mi ją wylevelował i myślałem, że będę miał komputer, ale nic z tego nie wynikło, no i fg na itemy też się rozeszły.