d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev14849505152259Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 10 2025 03:55pm
Nie śpię.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 11 2025 02:22am
No ja też nie śpię.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 11 2025 02:05pm
Nie śpię, idę pić kawę i palić szluga.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 11 2025 02:28pm
Nie śpię, idę pić kawę i palić szluga.


ja tez jeszcze nie spię. gram w pd2 paląc szluga i pijąc kawę B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 11 2025 02:28pm
ja tez jeszcze nie spię. gram w pd2 paląc szluga i pijąc kawę B)


Jakieś hry albo ciekawe itemki poleciały?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 11 2025 02:33pm
Jakieś hry albo ciekawe itemki poleciały?


dzisiaj ohm gul arach którego sprzedałem za vex i takich drobniejszych trade pare zrobiłem i troszkę się uzbierało. w dodatku wykreciłem prawie perf faith dla merca wartą z 2 bery :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 11 2025 02:35pm
dzisiaj ohm gul arach którego sprzedałem za vex i takich drobniejszych trade pare zrobiłem i troszkę się uzbierało. w dodatku wykreciłem prawie perf faith dla merca wartą z 2 bery :P


Ja bym te hry sprzedawał na jsp, bez kitu.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jun 11 2025 02:44pm
Ja bym te hry sprzedawał na jsp, bez kitu.


za duże ryzyko bez kitu. mody z pd2 zaglądają tu na forum a w dodatku mam głupi takie sam nick w grze jak i na jsp :mellow: poza tym gra wciąga a sezon jeszcze długi. mam druida na kruki i bowzonke z windforce 6 socketów....zbieram walutę na joole ed/jas do niego i będę niszczył cały content :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 11 2025 02:47pm
za duże ryzyko bez kitu. mody z pd2 zaglądają tu na forum a w dodatku mam głupi takie sam nick w grze jak i na jsp :mellow: poza tym gra wciąga a sezon jeszcze długi. mam druida na kruki i bowzonke z windforce 6 socketów....zbieram walutę na joole ed/jas do niego i będę niszczył cały content :drool:


Powodzenia :thumbsup: ja bym się nie pierdolił, chociaż nick mam podobny jak ten z forum, bo sobie stworzyłem na stronce, ale nawet nie miałem okazji w to zagrać. Mam nawet na zwykłym diablo postać na bn, gotową amazonkę by ubrać, ktoś mi ją wylevelował i myślałem, że będę miał komputer, ale nic z tego nie wynikło, no i fg na itemy też się rozeszły.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jun 11 2025 06:53pm
Nie śpię, ale chyba pora się położyć.
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152259Next
Add Reply New Topic New Poll