Jednego nie jestem w stanie zrozumieć. Czemu kobiety noszą buty które ściskają im palce razem? Jak np. szpilki. Potem jak mają 40 lat, stopy są zdeformowane. Najładniejsze stopy to takie bez haluksów, gdzie możesz wsadzić nos między każdy palec. A do tego trzeba nosić butów z szerokimi noskami