Zaraz zainstaluję post blockera i będę miał z tobą spokój :~) jesteś jak dzieciak z podstawówki, próbujesz takimi tekstami podskakiwać do lepszych od siebie, ale to ci się nie uda :~)
pampersa na twarz jakbys sobie zainstalowal to i tak nie pomoze ci tego obslizglego garba ukryc
bede w tym garbie patyczkiem zza ekranu swiidrowal ci :D:D
tych non plebsowych partnerow dawno oznaczonych tez nie ominie tresura takze mocniej musisz sie oklamywac zeby piekelne rożno nie bolalo jak juz nadziany jestes na palnik