stulej o szacunku XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wydaję mi się, że mam go na tej sekcji więcej, niż ty :~) ty tylko potrafisz wyzywać innych, bo masz jakieś wewnętrzne problemy ze sobą i ewidentnie sobie z czymś nie radzisz. Daleko nie zajdziesz. Też mogę napierdalać ":DDDDDDDD" ale jednak jestem normalny :~)