d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czy Tematy Ciekawa Ciekawostka Sa Problematyczne?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,639
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Feb 26 2025 07:22am
Lepiej niż wczoraj, a Ty, drogi kolego?


może być. ostatnio mam dobry miesiąc w miarę....nie leżę tyle w łóżku jak kiedyś. wiecej gram w gierki B) leki mi pomagają choć nie ukrywam że zmartwiło mnie dołożenie do nich przeciwcukrzycowych :( bardzo Cię lubię :blush:
Member
Posts: 5,654
Joined: Mar 29 2017
Gold: 3,829.78
Feb 26 2025 06:35pm
może być. ostatnio mam dobry miesiąc w miarę....nie leżę tyle w łóżku jak kiedyś. wiecej gram w gierki B) leki mi pomagają choć nie ukrywam że zmartwiło mnie dołożenie do nich przeciwcukrzycowych :( bardzo Cię lubię :blush:


Też Cie lubię.
A jakie inne leki bierzesz? Przeciwcukrzycowe to pewnie metformax albo glucophage, mam nadzieje ze nie masz cukrzycy?
Member
Posts: 11,256
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Feb 27 2025 12:45am
A jednak ciekawostki są nieciekawe proszę o zamknięcie ankiety
Member
Posts: 10,539
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 27 2025 04:14am
A jednak ciekawostki są nieciekawe proszę o zamknięcie ankiety


https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=105776385&f=273&p=671559577#p671559577 tu jest ciekawy temat w którym bystrzacha rozmawia sam ze sobą. :)
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,745.43
Warn: 50%
Feb 27 2025 04:30am
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=105776385&f=273&p=671559577#p671559577 tu jest ciekawy temat w którym bystrzacha rozmawia sam ze sobą. :)


:DDDDDDDDD to zale jako ze na wyjebanej sprzedalem moje dobra niechcacy :D juz ktorys raz :D chyba przestane w to grac i skonczy sie moja ochota na dogladanie mojej tutejszej trzody :D:D
stajenka zgnije wtedy w partnerskiej normalnosci :D
pokaz jeszcze jak perspektywa fiksed'a wyglada bo to akurat fajne jest

This post was edited by Kkbbhh on Feb 27 2025 04:32am
Member
Posts: 30,639
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Feb 27 2025 04:38am
Też Cie lubię.
A jakie inne leki bierzesz? Przeciwcukrzycowe to pewnie metformax albo glucophage, mam nadzieje ze nie masz cukrzycy?


metformax bierze mój ojciec. ja biorę Jamesi i tak mam cukrzycę tachykardię i za duży holesterol w dodatku cierpię na schizofrenie i kubeczek leków jest już prawie pełen B) wymienimy sie płynami? :drool:
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,745.43
Warn: 50%
Feb 27 2025 04:49am
metformax bierze mój ojciec. ja biorę Jamesi i tak mam cukrzycę tachykardię i za duży holesterol w dodatku cierpię na schizofrenie i kubeczek leków jest już prawie pełen B) wymienimy sie płynami? :drool:


:D:D:D tutejszy normik :D:D:D
Member
Posts: 5,654
Joined: Mar 29 2017
Gold: 3,829.78
Feb 27 2025 06:05am
metformax bierze mój ojciec. ja biorę Jamesi i tak mam cukrzycę tachykardię i za duży holesterol w dodatku cierpię na schizofrenie i kubeczek leków jest już prawie pełen B) wymienimy sie płynami? :drool:


Ajaj, niby z chęcią, ale już wymienilam :(
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll