:DDDDDDDDD to zale jako ze na wyjebanej sprzedalem moje dobra niechcacy

juz ktorys raz

chyba przestane w to grac i skonczy sie moja ochota na dogladanie mojej tutejszej trzody :D:D
stajenka zgnije wtedy w partnerskiej normalnosci

pokaz jeszcze jak perspektywa fiksed'a wyglada bo to akurat fajne jest
This post was edited by Kkbbhh on Feb 27 2025 04:32am