HAHAHHA
jak ty zyjesz tym forum od 20 lat a historie z nim zwiazane to twoje zyciowki
jakies levele nabijasz wez bezzebny smietniczku nie zapominaj ze za luk ciagle naliczany jestes i za effort i zwloke juz ponowne 10x wynoszace 100k jest
HAHAHA też mogę pisać takie zjebane posty jak ty i do tego dopisywać mase bezwartościowych emotek

:D

:D

:D boże jakie to głupie. Nie zajebałem ci żadnego łuku i nie mam zamiaru ci tego tłuku jeden kolejny raz wyjaśniać. Jesteś imbecylem, przykro mi bardzo. Idę spać, a ty sobie coś tam pisz, może jutro ci odpisze, jak mi się w ogóle będzie chciało.