d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Eesti > Noh Tere
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,933
Joined: Aug 19 2008
Gold: 133.37
Warn: 10%
May 7 2012 01:48pm
И вот еще пример того, что у Эстонцев ничего своего нету.. Даже мат русский)
Member
Posts: 450
Joined: Mar 22 2006
Gold: 7.00
May 8 2012 02:15pm
lennutage mingi mode sisse =)
Member
Posts: 3,933
Joined: Aug 19 2008
Gold: 133.37
Warn: 10%
May 21 2012 04:45am
ок брат!
Member
Posts: 2,819
Joined: Oct 30 2010
Gold: 1,100.85
May 21 2012 09:10am
Quote (sakukas @ May 8 2012 10:15pm)
lennutage mingi mode sisse =)


milleks? :o
Member
Posts: 5,594
Joined: May 4 2007
Gold: 82.10
May 23 2012 06:17pm
Tõsiselt uskumatu. Kas sellest veel ei piisa et ma pean osades poekettides, linnaosades ja söögikohtades oskama venekeelt, et saada mõistliku teenindust nüüd ma pean eesti subforumis ka seda paska taluma veel! Ja isegi kui 99,9% tallinna elanikest on venelased siis jääb sellele 0,01% õigus rääkida selles riigis ainult eesti keeles sest see maa kus te elate on Eesti Vabariik ja meil on oma keel ja kui te seda ei oska jääb teil veel ülbust ülegi? PS google translator ei anna teile täpset sõnastust sellest mis ma just kirjutasin ;)
Member
Posts: 2,819
Joined: Oct 30 2010
Gold: 1,100.85
May 23 2012 09:13pm
Quote (siilike @ May 24 2012 02:17am)
Tõsiselt uskumatu. Kas sellest veel ei piisa et ma pean osades poekettides, linnaosades ja söögikohtades oskama venekeelt, et saada mõistliku teenindust nüüd ma pean eesti subforumis ka seda paska taluma veel! Ja isegi kui 99,9% tallinna elanikest on venelased siis jääb sellele 0,01% õigus rääkida selles riigis ainult eesti keeles sest see maa kus te elate on Eesti Vabariik ja meil on oma keel ja kui te seda ei oska jääb teil veel ülbust ülegi? PS google translator ei anna teile täpset sõnastust sellest mis ma just kirjutasin ;)


sinusuguste gorillade pärast Eesti ei olegi võimeline edasi arenema
PS: ma võin sulle seda vähemalt kolmes keeles kirjutada, et saaksid google translatorit kasutada ;)
Member
Posts: 6,547
Joined: Mar 15 2008
Gold: 3,492.00
May 28 2012 09:36am
Quote (DisconnectYourBrain @ May 24 2012 03:13am)
sinusuguste gorillade pärast Eesti ei olegi võimeline edasi arenema
PS: ma võin sulle seda vähemalt kolmes keeles kirjutada, et saaksid google translatorit kasutada ;)


Mis mõttes temasuguste gorillade pärast? Sa tahad öelda et eestlastel pole õigus rääkida eesti keeles Eesti vabariigis siis kui antud kohas on venelaste ülekaal?
Member
Posts: 7,936
Joined: Aug 28 2006
Gold: 2,720.00
Jun 1 2012 06:02am
Quote (siilike @ May 24 2012 12:17am)
Tõsiselt uskumatu. Kas sellest veel ei piisa et ma pean osades poekettides, linnaosades ja söögikohtades oskama venekeelt, et saada mõistliku teenindust nüüd ma pean eesti subforumis ka seda paska taluma veel! Ja isegi kui 99,9% tallinna elanikest on venelased siis jääb sellele 0,01% õigus rääkida selles riigis ainult eesti keeles sest see maa kus te elate on Eesti Vabariik ja meil on oma keel ja kui te seda ei oska jääb teil veel ülbust ülegi? PS google translator ei anna teile täpset sõnastust sellest mis ma just kirjutasin ;)

Ma saan sind vaga hasti aru, ja ma ei kasuta google translate, sest oppisin eesti keelt koolis ~12 aastat. Voin ooelda et see oli minu aja raiskamine, sest eesti keelt pole uldse vaja kuskil ja raagivat seda vahem kui miljon inimeset. Eestis elab ~1.29 millijon inimest ja suur osa utleme nii ~ 1/2 on venelased, voib oelda et eesti keelt raagivat ~600-700 tuhat inimest. Eesti keel sureb varsti ara.

Teenindus on peamiselt venekeelne, sest arimehed vottavad toole ainult inimesi kes teavad minumum eesti ja vene keelt + voib olla inglise. Eestlased ei oska vene keelt, siis ara nuta kui teid ei teeni eesti keeles.
Member
Posts: 7,936
Joined: Aug 28 2006
Gold: 2,720.00
Jun 1 2012 06:14am
Quote (SaS_lol @ May 28 2012 03:36pm)
Mis mõttes temasuguste gorillade pärast? Sa tahad öelda et eestlastel pole õigus rääkida eesti keeles Eesti vabariigis siis kui antud kohas on venelaste ülekaal?

Kui Eesti tahab saada toelikuks Euroopa riigiks,siis peavad votma naide Soomest, Belgium,Switzerland kus 2 voi rohkem keelt on riigi keeled.

Soomes ainult 5% inimesi raagivat rootsi keelt ja vanasti Soome oli Rootsi territorium. Ja mis siis, Soome peaks solvuma, aga ei. See on juba ajalugu, ja ei ole tahtis.
Sama lugu on Eestis... unustage mis oli minevikus ja hakkage ehitama tuleviku ! Ja esimene samm edukaks tulevikuks on teine riigi keel, mis raagivad ~40% elanikke.

This post was edited by UberCMAK on Jun 1 2012 06:17am
Member
Posts: 48,531
Joined: Oct 15 2007
Gold: 96.26
Jun 1 2012 12:39pm
Quote (UberCMAK @ 1 Jun 2012 14:14)
Kui Eesti tahab saada toelikuks Euroopa riigiks,siis peavad votma naide Soomest, Belgium,Switzerland kus 2 voi rohkem keelt on riigi keeled.

Soomes ainult 5% inimesi raagivat rootsi keelt ja vanasti Soome oli Rootsi territorium. Ja mis siis, Soome peaks solvuma, aga ei. See on juba ajalugu, ja ei ole tahtis.
Sama lugu on Eestis... unustage mis oli minevikus ja hakkage ehitama tuleviku ! Ja esimene samm edukaks tulevikuks on teine riigi keel, mis raagivad ~40% elanikke.


Sellepärast, et nii rootsi kui soome on tänapäeval arenenud ja inimsõbralikud riigid. Saksamaa alustas maailmasõda ja tahtis maailma valitseda aga nüüd on tast saanud normaalne ja inimväärne riik, kus inimestel on hea elada. Venemaa pole aga muutunud, sama kommunistlik kord, demokraatiast pole haisugi ja maailma tahavad endiselt valitseda. See on põhjus miks eesti ei võta kunagi vene keelt teiseks riigi keeleks.

Kui me elame eestis, on meil õigus saada suhelda eesti keeles. See, kui eestlane ei räägi vene keelt, ei nussi mitte kedagi, ta ei peagi oskama aga ikkagi on tal õigus suhelda oma emakeeles. Venelased ei pea saama kõik asjad aetud ainult vene keeles. On tore kui saavad aga see ei ole prioriteet. Nad elavad siin riigis ja oleks viisakas ka see keel ära õppida kui nagunii siin elavad. Viriseda, et elu nii halb on ja kõik on munnid, raiped ja värdjad umbvenekeeles on muidugi tavaline aga millegi pärast ei pöördu keegi enda kodumaale tagasi. Õppige seda keelt, mitte sellepärast, et see oleks hirmus vajalik vaid kuna see on ilus keel ja on hea oma kodumaal suhelda kodumaal räägitavas keeles.
Go Back To Eesti Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll