Quote (eviilution @ Feb 1 2012 09:35pm)
Spelade en match med han vi förlora:P Jag tog sivir åt han så picka dom min soraka så hade jag ejnågon mer support så jag fick spela sivir, veri bad.
Mhm, ett tips, spela inte sivir

Asså, en sak som e säker, först ett påstående sen en fråga.
Påstående: Yoric vinner top.
Fråga: Finns det NÅGON som kontrar Yoric top? :S Slamar alla sönder och samman. Gick precis 8/0 vs vlad, och han var inte dålig, när om gankade : Dubble kill on ww och vlad/GG O= Och då hade jag bara 1/0 och hade inte recalat.Och mackan, jag bryr mig inte om elon specielt mycket, har sabbat för mig själv til -100 Elo praktisgt taget med mening dom 3 senaste dagarna.

Men kan ju iofs sätta på tryhard mode, det borde göra susen, den senaste månaden har jag typ prövat gubbar första gången i ranked etc etc. har typ varit så långt ifrån tryhard man kan komma.

Lite som en boss.
This post was edited by LinkToMyProfile on Feb 1 2012 04:48pm