Jo de är ju som svårt att hitta rätt köpare när man är rookie inom tradevärlden på steam.
Hade varit nice om de inte fanns limit på steam för hur mkt man kunde lägga ut saker men Marcus berättade att de fanns en gräns

annars hade man kunnat lägga ut kniven för de som folk offrat mig so far och sen köpa keys och sälja det.
Som det känns nu så känns det enklare att försöka hitta en köpare som erbjuder keys och sen kan man sälja det. För innan man hittat någon som är villig att köpa den för cash med mig som har 0rep på steam blir nog lite som att hitta en nål i en höstack.
Fick detta erbjudande igår också, liksom varför försöker folk ens?
orkade inte med killen så gick offline mode och tog bort han xD försökte verka snäll å säga vi kan snacka mer idag

http://i57.tinypic.com/hufsk8.jpg
Eller sälja för keys, troligen lite svårare i CSGO världen att sälja för currency då det bara finns keys. I Dota och TF2 finns det andra saker och mycket bredare marknad generellt sätt utanför SCM.