Quote (Yllegarnet @ Feb 4 2010 09:26pm)
Självklart är det jag säger sant! Varför skulle jag sitta och ljuga?
BTW, hur kan du veta så mkt inom detta område?

Sjukt intressant tråd btw! Keep it up! Smoke some weed!

Jag tror dig, men menade bara att det är svårt att framstå som
100% trovärdig när man berättar om subjektiva anekdoter på internet, vem som helst kan sitta och dikta upp vad som helst.

Men kommer att utgå från att det som sägs här inne är sanning (om jag ser det som möjligt), trist om någon sitter och larvar sig men inte mycket man kan göra då.
Jag vet inte mycket alls, om man tänker på hur mycket det finns att lära sig. Men jag har samlat på mig lite erfarenhet, läst några böcker som handlar lite om shamanism och det som hör till, träffat medium för att få mer kunskap och hjälp (fått demonstrerat både det ena och det andra)... Sen experimenterar jag en del med utomkroppsliga resor på egen hand, och just där tror jag det finns mycket att hämta och lära sig... etc. Gräs har inget med det att göra haha.
This post was edited by TidsL on Feb 4 2010 03:48pm